Agencja reklamy bezpośredniej Tu-Kupuje.pl sp. z o.o.

ul. Ananasowa 15, 54-054 Wrocław, Telefon: 601 53 31 54

O nas

Tu-Kupuje.pl sp. z o.o. choć istnieje od 2010 roku, jest firmą powstałą z rozszerzenia i rozwoju działalności firmy A.R.B. Kamil Burzyński, która od ponad 8 lat operuje na wrocławskim rynku usług dystrybucji druków bezadresowych. Chęć zapewnienia naszym Klientom gwarancji skuteczności powierzonych zleceń oraz podkreślenie głównego obszaru ich działalności leżały u podstaw dokonanej zmiany w formie organizacyjnej.

Obie firmy nierozłącznie związane są z osobą Kamila Burzyńskiego, młodego przedsiębiorcy, który swoje doświadczenie w branży dystrybucji zdobywał jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku, gdy rynek gazetek reklamowych dopiero zaczynał się w Polsce stopniowo rozwijać. Zdobyte na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie oraz doskonała znajomość Wrocławia, pozwoliły mu opracować skuteczny system dystrybucji materiałów reklamowych, co niejednokrotnie zostało docenione przez Zleceniodawców (patrz Klienci).

W Zarządzie Spółki zasiada także Henryk Burzyński, który swoją wiedzę i doświadczenie z tej branży zdobył pod koniec lat 80. dwudziestego wieku, pracując jako koordynator akcji dystrybucyjnych na terenie Paryża. Uciążliwe francuskie prawo, ograniczające możliwość swobodnej dystrybucji gazetek reklamowych, wymuszało konieczność szukania kreatywnych rozwiązań, by zrealizować powierzone przez Klientów zlecenia. Unikalna wiedza, wyniesiona z tamtego okresu do dziś wykorzystywana jest w szkoleniach naszych pracowników.